OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
