OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: never
pl: nigdy

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: City
pl: Miasto

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: in
pl: wśród

en: Countries
pl: Kraje

en: Languages
pl: Języki

en: Changed
pl: Zmieniono

en: County
pl: Powiat

en: Town
pl: Miasto

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Repeating
pl: Powtarzające się

en: Children
pl: Dzieci

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Regions
pl: Regiony

en: of
pl: z

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
