OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Region
ps: سيمه

en: never
ps: هيڅکله

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
