OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat

en: of
se: oktiibuot
