OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Region
sk: Umiestnenie

en: never
sk: nikdy

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Desc
sk: Zostupne

en: City
sk: Mesto

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Countries
sk: Štáty

en: Languages
sk: Jazyky

en: Changed
sk: Zmenené

en: Locality
sk: Lokalita

en: Town
sk: Mesto

en: Apply
sk: Použiť

en: Repeating
sk: Opakovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Regions
sk: Regióny

en: of
sk: z

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
