OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Region
sl: Regija

en: never
sl: nikoli

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Languages
sl: Jeziki

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
