OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Region
sq: Sektori

en: never
sq: asnjëherë

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
