OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Region
sr: Регион

en: never
sr: никада

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: Changed
sr: Промењен

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
