OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: never
sv: aldrig

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Advanced
sv: Utökad

en: Desc
sv: Fallande

en: City
sv: Stad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: in
sv: i

en: Countries
sv: Länder

en: Languages
sv: Språk

en: Changed
sv: Ändrad

en: County
sv: Län

en: Locality
sv: Plats

en: Apply
sv: Applicera

en: Repeating
sv: Upprepande

en: Children
sv: Barn

en: Offset
sv: Kompensera

en: Regions
sv: Regioner

en: of
sv: av

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Geometry
sv: Geometri

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
