OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
