OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Country
ta: நாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Region
ta: பகுதி

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
