OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: City
te: నగరం

en: Languages
te: భాషలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
