OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: never
th: ไม่เคย

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: City
th: จังหวัด

en: in
th: ใน

en: Countries
th: ประเทศ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: of
th: ของ

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
