OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Region
tr: Bölge

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: City
tr: Şehir

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: in
tr: içinde

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Languages
tr: Diller

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: of
tr: /

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
