OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Languages
ug: تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: of
ug: جەمئىي

en: - All -
ug: ھەممىسى
