OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Country
vi: Quốc gia

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: Region
vi: Vùng

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Desc
vi: Giảm dần

en: City
vi: Thành phố

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: County
vi: Hạt

en: Locality
vi: Vùng

en: Town
vi: Phố

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Children
vi: Con

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Regions
vi: Các vùng

en: of
vi: trên

en: An error has occurred.
vi: Đã xảy ra lỗi.

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
