Oswald Chatbot (4.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: About
hr: Opis
