Oswald Chatbot (4.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: About
pl: O stronie
