Oswald chatbot (4.0.0-alpha10) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu
