Oswald chatbot (4.0.0-alpha10) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: About
te: గురించి
