Oswald chatbot (4.0.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: About
tr: Hakkında

en: Request Path
tr: İstek Yolu
