Oswald chatbot (4.0.0-alpha10) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Ыраары

en: List
ky: Даңзы

en: Edit
ky: Өскертири

en: Name
ky: Ат

en: View
ky: Көөрү

en: About
ky: Дугайында
