Oswald chatbot (4.0.0-alpha10) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Environment
vi: Môi trường

en: About
vi: Giới thiệu
