Oswald chatbot (4.0.0-alpha11) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Environment
hu: Környezet

en: About
hu: Leírás

en: Request Path
hu: Kérés útvonala
