Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys
