Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে
