Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: About
bo: གསལ་བཤད
