Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: About
el: Περί
