Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು
