Oswald chatbot (4.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: About
lv: Par
