Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
