Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: About
my: အကြောင်း
