Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione
