Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக
