Oswald Chatbot (4.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: View
th: ดู

en: About
th: เกี่ยวกับ
