Oswald chatbot (4.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: About
da: Om

en: Request Path
da: Forespørgselssti
