Oswald chatbot (4.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: About
gl: Información
