Oswald chatbot (4.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
