Oswald chatbot (4.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: About
km: អំពី
