Oswald chatbot (4.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: About
lt: Apie
