Oswald chatbot (4.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: About
ne: बारेमा
