Oswald chatbot (4.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
