Oswald chatbot (4.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: About
sl: O modulu
