Oswald chatbot (4.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Environment
uk: Середовище

en: About
uk: Про модуль

en: Request Path
uk: Запит шляху
