Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: About
az: Haqqında
