Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Environment
ca: Entorn

en: About
ca: Detalls
