Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: About
fi: Tietoja

en: Request Path
fi: Kutsupolku
