Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: About
is: Um
