Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: About
ja: アバウト

en: Request Path
ja: リクエストパス
