Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा
